czwartek, 12 listopada 2015

Naklejki z Avonu

 Witajcie kochane :)
Dziś mam dla Was propozycję na fajne wzorki na paznokcie. Oczywiście ja wykonałam te pazurki żelami ale myślę, że dla tych z Was, które malują paznokcie zwykłymi lakierami czy też hybrydami również się przyda. Jeśli nie potraficie, bądź nie macie czasu na super wzory malowane ręcznie, takie naklejki mogą być idealną alternatywą. A mowa tu o naklejkach z Avonu, które jakiś czas dostałam od siostry. Leżały długi czas zanim zdecydowałam się po nie sięgnąć. Szczerze powiedziawszy sądziłam, że są słabej jakości, ponieważ miałam już nie raz do czynienia z ozdobami do paznokci właśnie z Avonu i jakoś nigdy nie byłam zachwycona. Aż tu nagle wczoraj zdecydowałam się ich użyć. Same oceńcie jak wyszło :)


 Jeśli chodzi o naklejki to jestem pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze jest ich stosunkowo dużo bo aż 18 i do tego w różnych rozmiarach, po drugie są wykonane z takiej jakby folii, która dobrze się przykleja do płytki paznokcia. Wzór bardzo mi się podoba i do tego ma malutkie cekiny, które dodają uroku .Oczywiście jest dołączona do nich instrukcja obsługi. Wszystko zrozumiale wytłumaczone myślę, że żadna z Was nie miałaby problemu z aplikacją :)

Czy miała któraś z Was już do czynienia z takimi naklejkami? Co o nich sądzicie ? No i oczywiście jak Was się podoba moja propozycja?
Pozdrawiam i zachęcam co komentowania i odwiedzania :*

2 komentarze: